logo

Klienci

INSTYTUCJE NAUKOWE

  1. Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi
  2. Akademia Polonijna w Częstochowie
  3. Ateneum – Szkoła Wyższa
  4. Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS
  5. Collegium Varsoviense
  6. Dolnośląska Szkoła Wyższa
  7. Elbląski Uniwersytet Robotniczy  sp. z o.o.
  8. Elbląskie Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej
  9. Gliwicka Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości
  10. Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży KANA
  11. Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli
  12. Ośrodek Szkolenia Kursowego i Ustawicznego
  13. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica
           w Zamościu
  14. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach
  15. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Suwałkach
  16. Policealna Szkoła Kosmetyczna w Pleszewie
  17. Politechnika Łódzka
  18. Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania
  19. Stargardzka Szkoła Wyższa STARGARDINUM
  20. Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum
  21. Świętokrzyska Szkoła Wyższa w Kielcach
  22. Wyższa Szkoła Administracji w Bielsku-Białej
  23. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
  24. Wyższa Szkoła Biznesu w Pile
  25. Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide de Gasperi
  26. Wyższa Szkoła Handlu i Usług
  27. Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna we Włocławku
  28. Wyższa Szkoła Humanitas
  29. Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania
  30. Wyższa Szkoła Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej
  31. Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu
  32. Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Łodzi
  33. Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Rozwoju Regionalnego
  34. Wyższa Szkoła Sportowa im. Kazimierza Górskiego w Łodzi
  35. Wyższa Szkoła Techniki i Przedsiębiorczości we Włocławku
  36. Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji z siedzibą w Zamościu
  37. Wyższa Szkoła Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej
  38. Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem
  39. Wyższa Szkoła Zawodowa „Kadry dla Europy”
  40. Zachodniopomorska Szkoła Businessu Instytut Kształcenia Managerów w Pile sp. z o.o.

INSTYTUCJE BADAWCZE

  1. 4P Research Mix sp. z o.o.
  2. GfK Polonia  sp. z o.o.
  3. Fundacja Centrum Badania Opinii Społecznej

 INSTYTUCJE PUBLICZNE

  1. Agencja Rozwoju Regionalnego ARES SA
  2. Gmina Brzeźnica
  3. Gmina Książ Wielki
  4. Gmina Radomin
  5. Gmina Starogard Gdański
  6. Gmina Wieluń
  7. Opolska Izba Gospodarcza
  8. Powiat Cieszyński
  9. Powiat Goleniowski
  10. Powiat Zduńskowolski
  11. Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli
  12. Urząd Marszałkowski w Łodzi
  13. Zarząd Wojewódzki Ligi Kobiet Polskich

 ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

  1. Agencja Rozwoju Regionalnego KARPATY SA
  2. Caritas Diecezji Sandomierskiej
  3. Caritas Diecezji Świdnickiej
  4. Caritas Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej
  5. Centrum Edukacji i Warunków Rozwoju
  6. Centrum Rozwoju Dziecka
  7. Centrum Samorządności i Regionalizmu
  8. Chrześcijańsko-Demokratyczne Stowarzyszenie „Nasze Podlasie”
  9. Europejska Fundacja Integracji Społecznej
  10. Fundacja „Bezpieczne Miasto”
  11. Fundacja „Nowe pokolenie” w hołdzie Janowi Pawłowi II
  12. Fundacja „Pomóż dorosnąć”
  13. Fundacja „Pro Terra” Centrum Edukacji Ekologicznej dla Zrównoważonego Rozwoju
  14. Fundacja Aktywności Obywatelskiej
  15. Fundacja Bieszczadzka
  16. Fundacja Centrum Promocji Kobiet
  17. Fundacja Centrum Wspierania Przedsiębiorczości
  18. Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej
  19. Fundacja KOBIETY dla KOBIET
  20. Fundacja Kultury Chrześcijańskiej
  21. Fundacja Ochrony Praw Dziecka
  22. Fundacja Ogród Serca
  23. Fundacja Pomocy Dzieciom „GAJA”
  24. Fundacja Pomocy Dzieciom „Nie bójmy się marzyć”
  25. Fundacja Pomocy Dzieciom i Młodzieży BARKA im. Jana Pawła II
  26. Fundacja Pomocy Ludziom Niepełnosprawnym
  27. Fundacja Pomocy Społecznej „Chodźmy razem”
  28. Fundacja PRO POMERANIA
  29. Fundacja Promocji Przedsiębiorczości „Pogezania”
  30. Fundacja Regionalis
  31. Fundacja Rozwoju Człowieka „GALILEO” im. prof. Mariana Mazura
  32. Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości ATUT
  33. Fundacja Równych Szans
  34. Fundacja Społeczna. Edukacja i Praca Twórcza
  35. Fundacja Stabilo
  36. Instytut Edukacji Społecznej
  37. Instytut Edukacji Ustawicznej – dr Beata Owczarska
  38. Jarosławska Fundacja „Pomocna Dłoń”
  39. Kapitał Przyszłości – Stowarzyszenie Edukacyjne
  40. Klub Myśli Społecznej INICJATYWY
  41. Kraśnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych
  42. Lubelskie Stowarzyszenie Nauczycieli – Educatores
  43. Oddział Świętokrzyski Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego
  44. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Benefactor”
  45. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych BENEFACTOR
  46. Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych
  47. Piotrkowska Fundacja im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego
  48. Poddębickie Stowarzyszenie Przedsiębiorczości
  49. Pomorska Fundacja SŁONECZNIK
  50. Regionalna Agencja Promocji Zatrudnienia  sp. z o.o.
  51. Stowarzyszenie „Nasza Gmina”
  52. Stowarzyszenie „Podaj Rękę”
  53. Stowarzyszenie Aktywne Kobiety
  54. Stowarzyszenie Bezrobotnych „Jesteś – my”
  55. Stowarzyszenie Borneńskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Universum”
  56. Stowarzyszenie EDUQ
  57. Stowarzyszenie Elbląg Europa
  58. Stowarzyszenie Esteka
  59. Stowarzyszenie Forum Oświatowe KLUCZE
  60. Stowarzyszenie Godność i Praca – Centrum Integracji Społecznej
  61. Stowarzyszenie Inicjatyw Niezależnych Mikuszewo
  62. Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych
           im. Króla Z. Augusta
  63. Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „SKARPA”
  64. Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych EFFATA
  65. Stowarzyszenie Inspiracje – Centrum Rozwiązań Twórczych
  66. Stowarzyszenie Integracja
  67. Stowarzyszenie Integracyjne „Klub Otwartych Serc”
  68. Stowarzyszenie Łańcuchów
  69. Stowarzyszenie Młodych na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich (Olsztyn)
  70. Stowarzyszenie Moje Miasto
  71. Stowarzyszenie MORENA
  72. Stowarzyszenie na Rzecz Integracji Społecznej im. Św. Jadwigi Śląskiej
  73. Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Dajmy im
  74. Stowarzyszenie Omnibus
  75. Stowarzyszenie Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości
  76. Stowarzyszenie Ośrodek Wspierania Rodziny
  77. Stowarzyszenie POLITES
  78. Stowarzyszenie Polskie Uniwersytety Ludowe – Uniwersytet Ludowy
           w Radawnicy
  79. Stowarzyszenie Pomocy „LARUM”
  80. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży
  81. Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Problemami Emocjonalnymi SPOZA
  82. Stowarzyszenie PROREW
  83. Stowarzyszenie REMEDIUM
  84. Stowarzyszenie Rozwoju Gmin i Miast Powiatu Garwolińskiego
  85. Stowarzyszenie Sanatorów
  86. Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My”
  87. Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rynku Pracy
  88. Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw „Pomóżmy sobie”
  89. Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Obywatelskich i Rozwoju Regionalnego
  90. Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Społecznych MERITUM
  91. Towarzystwo Integracji Społecznej
  92. Warmińsko-Mazurskie Centrum Pomocy Dzieciom
  93. Wiejskie Stowarzyszenie Edukacyjno-Kulturalno-Turystyczne „Szansa”
  94. Związek Harcerstwa Polskiego Hufiec Rydułtowy

 PRZEDSIĘBIORSTWA

  1. „Akcent” Szkoła Języków Obcych
  2. „EGO” Centrum Edukacji i Doradztwa – Adam Sikora
  3. „Eurodoradztwo” Magdalena Binkowska-Jenczyk
  4. „Focus Training” Instytut Doskonalenia Kadr i Rozwoju Osobowości
  5. „Jacek Rembiałkowski & Partnerzy”
  6. AGROSALON Alicja Augustyn-Zielińska
  7. ALTER-NATIVE Piotr Robak
  8. B&T English House Karolina Naglik-Tatarynowicz
  9. Bank Żywności w Zielonej Górze
  10. Biuro Usług Konsultingowych Izabela Mroczek
  11. Centrum Doradztwa i Kształcenia Kadr P.W. Zbryk
  12. Centrum Edukacji i Warunków Rozwoju
  13. Centrum Edukacji Informatycznej
  14. Centrum Edukacyjne „Perfekt” SC Maria-Ewa Grela, Mariusz Baecker
  15. Centrum Edukacyjne Futurekids
  16. Centrum Edukacyjne PROGRESS
  17. Centrum Edukacyjno-Consultingowe CONCRET Anna Urbańska
  18. Centrum Języków Obcych EFFEKT – Aleksandra Gromadzka
  19. CompSecur  sp. z o.o.
  20. CONSULTOR  sp. z o.o.
  21. Danmar Computers Małgorzata Mikłosz
  22. DC Center
  23. EMAT pośrednictwo, doradztwo, pracownia psychologiczna Elżbieta Matysiak
  24. Europejskie Centrum Języków Obcych „Kolorowy Świat Dziecka”
           Mirosława Popielawska
  25. Firma Edukacyjna H. Biesiada
  26. Indygo Polska  sp. z o.o.
  27. Info-Biz Profesjonalna Edukacja
  28. Instytut Innowacji i Biznesu Magdalena Gołdzińska
  29. J.A.S. Agnieszka Czech
  30. Kancelaria Doradztwa Podatkowego
  31. Kancelaria Finansowo-Prawna „Negotium” S.C.
  32. KOB Consulting Aleksander Budzeniusz
  33. LAGO  sp. z o.o.
  34. Leader School SC oddział Gostynin
  35. Leader School SC oddział w Kępnie
  36. Leader School SC oddział we Wrześni
  37. Meridium
  38. OMNIA Centrum Edukacji  sp. z o.o.
  39. PBS DGA  sp. z o.o.
  40. Point  sp. z o.o.
  41. Polski Dom Kreacji  sp. z o.o.
  42. Progress – Strefa Szkoleń Mirosław Dec
  43. Regionalne Centrum Szkolenia
  44. Sidrom  sp. z o.o.
  45. TABUS Kamil Rozpędek
  46. Techpal  sp. z o.o.
  47. TQM S.C.
  48. Tylda  sp. z o.o.
  49. Zachodniopomorskie Centrum Szkoleń i Wspierania Przedsiębiorczości Mirosław Szczeglik